Referencie

Referencie

Čo o mne povedali moji klienti:

Na tretie stretnutie som šla "pripravená", vedela som ako bude prebiehať, mala som tému a predstavu, že to znovu bude o práci na mne a tešila som sa ako sa vďaka Zuzke posuniem. Čakala som ďalší dôležitý malý krok. Žiadne slová neprichádzali len tak. Čo ma prekvapilo bola empatia, ktorú som voči sebe začala vnímať. Empatia, ktorá prevalcovala moje rácio vysvetlenia o živote, ktorými sa denne držím v medziach normy. Mám skúsenosti s rôznymi sedeniami (zámerne ich nechcem kategorizovať), čo sa však stalo na sedení do Zuzkou, bolo jedinečné. Žiadne rady, motivácie, vizualizácie budúcnosti sa nekonali, nijaké odblokovania. Toto sedenie bola pre mňa zásadné, extrémne silné a s riešením, ktoré nemá nikto okrem mňa. Stojí za to, spoznať seba cez empatiu.

Silvia 10.9.2023

Ďkujem Zuzke za príjemné sedenie. Cítila som sa, že mi konečne niekto rozumie a stojí v mojích topánkach. Som vďačná, že sa môžem pohnúť s mojou témou vpred. Sama by som to nedokázala.

Zuzka 3.8.2023

Absolvovala som už viacero sedení, avšak až na tomto som objavila konečne niečo, čo som nečakala.

Katka Designation

Zuzka je on-line mentorka, ktorá vie počúvať. Toto je pre mňa výnimočné, Niekedy ani ja sama neviem, čo potrebujem, ale Zuzka to vie zachytiť a pomôcť mi to pomenovať a realizovať.

Janka Designation